PZP a havarijné poistenie Kooperativa online

Povinne zmluvne poistenie Kooperativa

Kto z nás by nepoznal silnú značku Kooperativa. Poisťovňa s dlhoročnou tradíciou a silným povedomým na Slovensku. Poistenie domácnosti, auta, motorky, vozíka, prívesu, nákladných áut, zamestnanca ale aj nehnuteľnosti. To všetko a ešte oveľa viac ponúka poisťovňa Kooperativa.

Kasko havarijné poistenie Kooperativa

Už základný balík pokrýva škody ako živly, lúpež, krádež alebo vandalizmus narozdiel od PZP. Ak ste náročnejší zákazník Kooperativa ponúka ďalšie možnosti pripoistení vo forme balíčkov. Dôležitú rolu hrá aj spoluúčasť. Vybrať si môžete medzi fixnou čiastkou vo výške 150€ alebo 5% z výšky škody. Minimálna hranica má tri úrovne vo výškach 70 eur, 150 eur a tristo eur. Kooperativa ponúka aj službu GAP – dorovnanie ceny medzi kúpnou cenou a aktuálnou cenou vozidla. Tzv. pripoistenie finančnej straty. Havarijné poistenie si môžete vybaviť online.

PZP v základe samozrejme nepokrýva toľko poistení ako havarijné poistenie v základe. PZP je však narozdiel od KASKO povinné. PZP si môžete vybaviť v kľude z tepla v obývačky. A najlepšie pri tom všetkom je, že ho vybavíte za nižšiu cenu ako od nejakého poisťovacieho agenta. PZP online ponúka výhodu aj v ušetrení času behaním po poisťovniach. Všetky poistenia rýchlo, lacno a bezproblémov.